Goodurs

Kapēc Turcijas vēstnieka dēls, ar grādu Starptautiskajās attiecībās, atvēris mazu turku restorāniņu tālajā ziemeļu valstī, kur plašam cilvēku lokam īstais kebabs nav pazīstams? Savā ziņā, izmantojot kebabu, airānu un rakiju, formālu diplomatisku protokolu vietā, Ūrs (Ugur) turpina sava tēva iesākto darbu, iepazīstinot Latviju ar Turcijas tradīcijām un garu.

Ūra ģimenes motivēti, dalīties ar viņa savdabīgo un pievilcīgo interpretāciju par kebabu Latvijā, Ūrs un Rasa atvēra Foodbox restorāniņu 2008. gadā. Uzklausot atsauksmes no klientiem un draugiem, viņi izveidoja gardu kebabu un citu turku ēdienu izlasi, ko tagad var baudīt Foodbox'ā.


Oma
   Ūrs ar savu vecmāmiņu.
About

Foodbox garšas noslēpums nav atklājams, bet sastāvdaļas ir būtisks aspekts. Tiek izmantota augstakās kvalitātes liellopa un vistas gaļa, marinēta īpašajās turku garšvielās, pasniegta ar turpat uz vietas gatavotajām mērcēm. Foodbox rada garšu, kādu neatrast citviet Rīgā.

Turku maize un lavašs tiek svagi cepti katru dienu, un Ūrs izmanto oriģinālas receptes no viņa vecmāmiņas ciemata Turcijā. Izmantojot arī tādas svaigas un kvalitatīvas izejvielas kā smalkie milti un Corek otu sēklas.

Tieši baltā maize, kurā servē kebabu, izpelnījusies daudz uzlavu no klientiem un profesionāļiem – arī no slavenu restorānu pavāriem (piemēram, Mārtiņa Rītiņa un Mārtiņa Sirmā).

Foodbox piedāvā ne tikai doner kebabu, bet arī citus slavenus turku ēdienus, kas minēti ēdienkartē. Turku picas  - pides un lahmadžun tiek vienmēr svaigi cepti, pildījums tiek gatavots uz vietas pēc pašu receptēm.

Autentiska mājas virtuves garša aicina šeit turkus, kuri dzīvo Rīgā un ilgojas pēc Turcijas kolorīta.

 Bread
Bread from FoodBox

Kebab

Fodbox piedāvā ātru un draudzīgu servisu, bet ne fast-food. Kontrastā lielākām ēdnīcām, kas tiecas uz cilvēku masām un tam atbilstošu piedāvājumu, Foodbox nelielā virtuve ļauj koncentrēties uz kvalitāti, pievēršot uzmanību detaļām.

Foodbox piedāvā ne tikai tradicionālo ēdienkarti, bet arī Īpašo, kas pieejama tikai uz rezervācijām. Savukārt tiem, kam patīk gatavot mājās, mūsu veikaliņš piedāvā dažādus turku produktus.

Klienti, kas ceļo un pazīst dažādu valstu virtuves, atgriežoties Rīgā, nāk uz Foodbox, atzīstot šīs garšas vertību. Afiyet olsun!
Ugur